Switch to mobile version. Į viršų

Geroms verslo idėjoms pinigų visada atsiranda

Lietuviai jau gali pasigirti, kad moka pritraukti finansavimą geroms idėjoms. Todėl teiginys, kad verslo idėjai įgyvendinti nėra pinigų, jiems kelia tik šypseną. Geroms idėjoms pinigų visada atsiranda, tačiau joms parengti ir pristatyti reikia nemažai pastangų.

Niekas neįvyksta be priežasties, todėl ir pritraukiant minios finansavimą reikia turėti drąsos bei nebijoti, kad tavo idėja gali ir nepritraukti tiek pinigų, kiek apsibrėžta siekiant ją įgyvendinti.

Finansavimo platformų jau yra nemažai, o didžiausioje platformoje www.kickstarter.com 2016 metų pradžioje buvo net 57 lietuviškos idėjos, išbandžiusios savo jėgas, iš kurių 27 projektai pasiekė savo tikslą ir surinko numatytą sumą.

Vis dėlto kokie niuansai slypi šioje platformoje ir su kokiais iššūkiais susiduriama? Apie tai kalbamės su lietuvaičiais, išbandžiusiais savo jėgas platformoje „Kickstarter“, kuri suteikia galimybę ne tik gauti pinigų, bet ir išbandyti save bei pasitikrinti idėją.

VOIP patirtis

Savo projektui VOIP lėšas rinkęs Vilius Stanislovaitis teigia atsakingai ruošęsis startui „Kickstarter“. „Daug skaičiau. Kontaktavau su visais lietuviais, kurie tokiu būdu sėkmingai gavo finansavimą. Visiems būtinai patarčiau išanalizuoti kitus panašius projektus. Mano atveju identiškų nebuvo, bet domėjausi tais projektais, kurie prašė pinigų knygos leidimui. Galiausiai sukūriau strategiją, susidariau kontaktų sąrašą, paruošiau struktūrą, kada ir ką siųsiu, ir apsibrėžiau pagrindinius kriterijus, ką seksiu kiekvieną dieną”, – dėstė verslininkas.

Asmeniniai kontaktai labai svarbūs

Jis pabrėžė, kad ieškant finansavimo labai padeda ir asmeniniai kontaktai. „Mano atveju viską lėmė kontaktai...

Skaitykite toliau Infobanke

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.