Switch to mobile version. Į viršų

Norint auginti verslą svarbios ne tik idėjos, bet ir skaičiai

Verslininkai dažnai taip susitapatina su savo veikla, kad jos narstymas po kaulelį gali sukelti labai daug neigiamų emocijų, todėl savo verslo idėjos pristatymas žmonėms iš šalies gali kelti gana nemažai streso. Vis dėlto jeigu norite, kad jūsų verslas sėkmingai augtų ir atėjus tinkamam laikui žengtų į priekį, nedrąsumo teks atsikratyti.

Einant į banką kalbėtis dėl galimos paskolos, reikėtų žinoti ne tik tai, kokio finansavimo galima tikėtis, bet ir kokius įsipareigojimus būsite paprašyti prisiimti.

Jeigu aiški verslo koncepcija, turi būti aiškūs ir skaičiai

Kaip pasakoja SEB banko Finansavimo paslaugų departamento direktorius Darius Burdaitis, būtų klaidinga manyti, kad vienas ar kitas finansavimo šaltinis lėšas siūlo iš esmės geresnėmis sąlygomis. Nesvarbu, ar kaip partnerį pasirinksite privataus kapitalo fondą, ar banką, reikiama lėšų suma ir jos suteikimo sąlygos bus nustatomos labai panašiai.

Pagrindiniai skirtumai slypi tame, koks konkrečiai produktas kuriamas ir kuriuo verslo vystymo etapu prašoma finansavimo. Supaprastinant verta išskirti porą galimų strategijų, priklausančių nuo projekto esmės.

„Jeigu pati idėja ar produktas jau sukurti arba gerai žinoma, kas bus gaminama (pavyzdžiui, planuojama gaminti konkretaus modelio baldus), pagrindinės dedamosios, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį, būtų...

Skaitykite toliau Infobanke

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.