Switch to mobile version. Į viršų

Slapukai

Svetainėje naudojami slapukai. Slapukas – nedidelė informacijos rinkmena, kurią svetainė nusiunčia į naudotojo kompiuterį, kai jis prisijungia prie svetainės.

Slapukai būna dviejų rūšių. Nuolatiniai slapukai išlieka jūsų kompiuterio slapukų rinkinyje visą laiką. Jie gali būti naudojami, pavyzdžiui, padedant atpažinti jus, kai grįžtate į svetainę, ir pritaikant Svetainės turinį jūsų poreikiams ar renkant statistinius duomenis. Seanso slapukai yra laikini ir išnyksta, kai tik išeinate iš Svetainės ar užveriate interneto naršyklę. Seanso slapukai gali būti naudojami, siekiant nustatyti tam tikras svetainės funkcijas, tokias kaip prisijungimas ir skirtingų temų atvėrimas.

Svetainėje slapukai naudojami siekiant palengvinti naudojimąsi ja ir užtikrinti kuo geresnę naudotojo patirtį. Slapukai leidžia mūsų svetainės serveriams atpažinti naudotoją ir automatiškai pritaikyti turinį pagal naudotojo poreikius, kai tik prisijungiama prie svetainės. Slapukų naudojimas taip pat leidžia mums geriau pažinti mūsų naudotojų poreikius. Jie pateikia statistinius naudojimosi duomenis, kurie leidžia mums įvertinti ir tobulinti svetainės veiklą.

Mūsų slapukus kuria skirtingi tiekėjai, kurie padeda mums teikti svetainės paslaugas. Vieni tokių tiekėjų yra „Google“ ir „Facebook“.

Laikoma, kad svetainės naudotojai sutinka, kad slapukai būtų naudojami, jeigu jų interneto naršyklės nustatytos slapukams priimti. Nesutikus, kad slapukai būtų naudojami, daugelis mūsų svetainės paslaugų ar funkcijų gali būti apribotos, pavyzdžiui, negalėsime išsaugoti jūsų asmeninių parinkčių.

Visada galite pasirinkti, ar norite, kad jūsų interneto naršyklė priimtų slapukus. Jeigu nenorite, kad jie būtų naudojami, savo naršyklės nustatymuose pasirinkite, kad ji automatiškai juos užblokuotų arba kiekvieną kartą, kai svetainė prašys pridėti slapuką, būtumėte apie tai informuoti. Norėdami pasirinkti reikalingas parinktis, įsijunkite naršyklės pagalbos funkciją.

Laikantis teisės aktų nuostatų ir (arba) visuotinai priimtos su slapukais susijusios praktikos, 9 skyriaus nuostatos kartkartėmis gali keistis be jokio pranešimo.

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite kvietimus į E. akademijos renginius.
S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.