Switch to mobile version. Į viršų

Užrašykite ant popieriaus, kiek norite uždirbti pinigų, ir pasikabinkite jį matomiausioje vietoje

„Nėra blogų verslo idėjų. Tik jos gali gimti arba netinkamu laiku, arba netinkamoje vietoje. Kiekvienas, pradedantis naują verslą, kad ir kokias jo vizijas regėtų, pirmiausia turi iškelti svarbiausią tikslą – uždirbti pinigų“, – sako Lina Vyšniauskienė, SEB banko verslo klientų konsultantė.

Anot jos, paklaustas apie motyvus pradėti savo verslą, dažnas jaunas žmogus šį apsisprendimą grindžia siekiu būti finansiškai nepriklausomu, įrodyti savo gebėjimus, verstis širdžiai miela veikla ar kt.

Būkite drąsūs, bet ne naivūs

„Nereikėtų būti naiviems: joks verslas vien iš idėjos neišgyvens. Mūsų patirtis rodo, kad 9 iš 10 idėjų žūva per pirmus metus“, – sako L. Vyšniauskienė ir pataria nusistatyti konkrečią pinigų sumą, kurią norima uždirbti, ją užsirašyti ir pasikabinti matomoje vietoje. Tai būtų siekis,   paskata, priminimas ir perspėjimas.

Net sugalvojus puikiausią verslo idėją ir turint pradinį kapitalą, pinigų neišvengiamai reikės daugeliui dalykų: darbuotojams, mokesčiams, verslo plėtrai ir kitkam. Todėl siekis uždirbti pinigų turi būti ne tik savaime suprantamas poreikis, bet ir tiesiog neišvengiamas dalykas.

Ką reikėtų apsvarstyti prieš kuriant savo verslą?

Į banką dėl verslo konsultacijų žmonės dažniausiai kreipiasi dviem atvejais...

Skaitykite toliau Infobanke

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.